cheap nfl jerseys china cheap nfl jerseys free shipping wholesale nfl jerseys china wholesale jerseys from china cheap nfl jerseys free shipping cheap nfl jerseys for sale cheap jerseys free shipping wholesale nfl jerseys from china cheap nfl jerseys sale cheap nike nfl jerseys china wholesale jerseys free shipping cheap nfl jerseys wholesale wholesale nfl jerseys online cheap nfl jerseys wholesale china jerseys wholesale cheap coach handbags outlet authentic designer handbags cheap coach handbags outlet cheap coach purses outlet discount coach bags coach bags sale coach purse outlet cheap real coach purses coach handbags sale online coach purse outlet michael kors outlet online store cheap michael kors bags cheap michael kors purse michael kors factory outlet online cheap michael kors handbags cheap michael kors purses michael kors bags outlet online cheap michael kors purse michael kors handbags discount
Get Adobe Flash player

mersinhidrolik.com.tr

Amacımız

Mersin Hidrolik Pnömatik Madencilik İnş. Gıda Maddeleri San. ve Tic. Ltd. Şti.

Sektörümüzde, en güvenilir ve en çok tercih edilen marka olmaktır. Yönetim ve Kalite politikamız bu doğrultuda düzenlenmiştir.

Arama

  Arama 

Online Kataloğumuz

 

Ana Sayfa

Mersin Hidrolik web sitesine hoşgeldiniz...

an imageMersin Hidrolik Pnömatik Madencilik İnş. Gıda Maddeleri San. ve Tic. Ltd. Şti. 1995 yılında aile şirketi olarak, Hidrolik ve Pnömatik Makineler, Hidrolik Asansör ve Sahne Mekanikleri, Çelik Konstrüksiyon, Kauçuk ve Metal Kompansatörler, Isı ve Ses izolasyonları, Otomatik Kapı Sistemleri, Ekipmanları imalatı ve servisi, Hidrolik Sanayi malzemeleri alımı ve satışı yapmak üzere hizmet vermeye başlamıştır. Devamı ...


Mersin Hidrolik Pnömatik - Hidromer olarak gerek ihtiyaca yönelik parça satışı, gerekse de özel imalatlarımızla hizmet vermekteyiz. 

Özel imalatlar da, proje çiziminden parça teminine ve anahtar teslim montajlamaya kadar tüm aşamalarda müşterilerimizin gereksinmelerine göre hizmet vermekteyiz.